• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Krabbendijke - Kapelle 15 - 0
    19 sep.Kapelle 2 - RCS 20 - 3
    19 sep.Kapelle 3 - Zaamslag 31 - 8
    19 sep.Kloetinge 5 - Kapelle 40 - 3
    19 sep.MZC'11 4 - Kapelle 510 - 0
    19 sep.Halsteren JO19-2 - Kapelle JO19-13 - 4
    19 sep.Patrijzen JO17-1 - Kapelle JO17-11 - 9
    19 sep.Kapelle JO17-2 - SKNWK JO17-17 - 3
    19 sep.ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-3 - ST IJzendijke/Oostburg JO17-20 - 13
    19 sep.Kloetinge JO15-3 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-12 - 11
    19 sep.Halsteren JO13-1 - Kapelle JO13-12 - 5
    19 sep.Krabbendijke JO13-1 - Kapelle JO13-31 - 3
    19 sep.Zeelandia Middelburg JO12-4 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO12-33 - 4
    19 sep.Kapelle VR1 - SVO 's-Heer Arendskerke / Wolfaartsdijk VR14 - 2
    19 sep.Kapelle MO15-1 - SC Gastel MO15-14 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 08:30Kapelle JO7-1 - Kloetinge JO7-2Sportpark Wesselopark
    26 sep. 08:30Kapelle JO9-3 - Luctor Heinkenszand JO9-2Sportpark Het Groene Woud
    26 sep. 08:30Kapelle JO8-2 - Apollo'69 JO8-1Sportpark Het Groene Woud
    26 sep. 08:30Kapelle JO9-1 - Goes JO9-1Sportpark Het Groene Woud
    26 sep. 08:30Kapelle JO8-1 - Luctor Heinkenszand JO8-1GSportpark Het Groene Woud
    26 sep. 08:30Kapelle JO12-1 - Kloetinge JO12-3Sportpark Het Groene Woud
    26 sep. 08:30Kloetinge JO9-3 - Kapelle JO9-2Sportpark Wesselopark
    26 sep. 08:50Yerseke JO7-2 - Kapelle JO7-1Sportpark Wesselopark
    26 sep. 09:00MOC'17 JO11-4 - Kapelle JO11-2Sportpark Rozenoord
    26 sep. 09:10Kapelle JO7-1 - Kruiningen JO7-1GSportpark Wesselopark
    26 sep. 09:30Tholense Boys JO10-1 - Kapelle JO10-1Sportpark De Bent
    26 sep. 09:45Kapelle JO10-2 - SSV'65 JO10-2Sportpark Het Groene Woud
    26 sep. 09:45Kapelle JO11-3 - Walcheren JO11-2Sportpark Het Groene Woud
    26 sep. 09:45Kapelle JO13-3 - ST Steen / Koewacht JO13-1GSportpark Het Groene Woud
    26 sep. 09:45Kapelle JO11-1 - FC Dauwendaele JO11-1Sportpark Het Groene Woud