• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Kapelle 1 - SKNWK 17 - 0
    24 sep.VCK 2 - Kapelle 20 - 1
    24 sep.Kapelle 4 - HKW'21 34 - 1
    24 sep.'s Heer Arendskerke 4 - Kapelle 50 - 0
    24 sep.Kapelle JO19-1 - Kloetinge JO19-21 - 1
    24 sep.Kapelle JO19-2 - SJO BDC JO19-10 - 1
    24 sep.SJO Serooskerke/Veere JO17-1 - Kapelle JO17-12 - 0
    24 sep.MOC'17 JO15-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-12 - 7
    24 sep.WHS JO15-1 - Kapelle JO 15-23 - 2
    24 sep.ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 - SJO Serooskerke/Veere JO14-17 - 1
    24 sep.Kapelle JO13-1 - Terneuzen JO13-13 - 4
    24 sep.Kapelle JO12-1 - Unitas'30 JO12-11 - 5
    24 sep.Kapelle JO12-2 - SSV'65 JO12-21 - 6
    24 sep.MOC'17 MO17-2 - Kapelle MO17-11 - 10
    24 sep.ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO15-2 - Kapelle MO15-10 - 6
  • Programma Thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    27 sep. 19:00Kapelle JO15-1 - JVOZ JO14-1Sportpark Het Groene Woudveld 1
    28 sep. 19:30Kapelle JO19-1 - Kloetinge JO19-3Sportpark Het Groene Woudveld 1
    30 sep. 19:30Kapelle VE-2 - ST Nieuwdorp/Patrijzen 35+1Sportpark Het Groene Woudveld 1 A
    1 okt. 09:30Kapelle MO15-1 - Kruiningen MO15-1Sportpark Het Groene Woudveld 3
    1 okt. 09:30Kapelle JO14-2 - ST SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-1Sportpark Het Groene Woudveld 1
    1 okt. 09:30Kapelle JO9-2 - HKW'21 JO9-1Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    1 okt. 09:30Kapelle JO10-1 - Grenswachters JO10-1JMSportpark Het Groene Woudveld 4 A1
    1 okt. 09:30Kapelle JO11-1 - Halsteren JO11-2Sportpark Het Groene Woudveld 2 A
    1 okt. 09:30Kapelle JO11-2 - Kloetinge JO11-3Sportpark Het Groene Woudveld 2 B
    1 okt. 11:00ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1 - Zeelandia Middelburg JO15-1Sportpark Het Groene Woudveld 1
    1 okt. 11:00Kapelle MO17-1 - ST HVV '24/Graauw MO17-1Sportpark Het Groene Woudveld 3
    1 okt. 11:00Kapelle JO 15-2 - Krabbendijke JO15-1Sportpark Het Groene Woudveld 2
    1 okt. 11:15Kapelle JO13-2 - Goes JO13-1Sportpark ZijpeSportpark Zijpe veld 1
    1 okt. 11:15Kapelle JO7-1 - HKW'21 JO7-1Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    1 okt. 11:35Kapelle JO7-1 - Kapelle JO7-2Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
  • Programma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    01-10-2022Kloetinge JO12-1 - Kapelle JO12-1Sportpark Wesseloparkveld 1 A
    01-10-2022Terneuzense Boys JO8-2 - Kapelle JO8-1Zuidersportparkveld 4 B1
    01-10-2022RCS JO11-4 - Kapelle JO11-3Sportpark De Alblas veld 2 B
    01-10-2022RCS JO9-2 - Kapelle JO9-1Sportpark De Alblas veld 1 A1
    01-10-2022SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-2JM - Kapelle JO10-3Sportpark Korenwegveld 1 B1
    01-10-2022Kruiningen JO10-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO10-2Sportpark De Kruse Matveld 1 A1
    01-10-2022Goes JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1Sportpark Het SchengeVeld 1 Goes
    01-10-2022Krabbendijke JO12-1 - Kapelle JO12-2Sportpark Krabbendijkeveld 3 A
    01-10-2022RCS JO19-1 - Kapelle JO19-1Sportpark De Alblas veld 1
    01-10-2022ST HVV'24/Graauw JO13-1 - Kapelle JO13-1Sportpark HVV'24veld 3
    01-10-2022Kapelle JO7-1 - Kapelle JO7-2Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    01-10-2022Yerseke 3 - Kapelle 3Sportpark Cleijn Moerckenveld 1
    01-10-2022DwO'15 3 - Kapelle 4Sportpark Driewegenveld 1
    01-10-2022MOC'17 1 - Kapelle 1Sportpark Rozenoordveld 6
    01-10-2022Terneuzen JO19-3 - Kapelle JO19-2Sportpark De Vliegende Hollanderveld 1