• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.ST Kapelle/Hansweertse Boys JO16-1 - WIK'57 JO16-1JM4 - 2
    30 nov.VC Vlissingen JO13-1 - Kapelle JO13-11 - 6
    26 nov.Kruiningen 1 - Kapelle 11 - 0
    26 nov.MOC'17 2 - Kapelle 21 - 5
    26 nov.Wemeldinge 2 - Kapelle 38 - 0
    26 nov.Yerseke 4 - Kapelle 43 - 3
    26 nov.Kapelle 5 - Colijnsplaatse Boys 34 - 2
    26 nov.Kapelle JO19-1 - RCS JO19-12 - 0
    26 nov.Kapelle JO19-2 - Zeelandia Middelburg JO19-22 - 5
    26 nov.RCS JO17-2 - Kapelle JO17-13 - 1
    26 nov.ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1 - Zeelandia Middelburg JO15-11 - 2
    26 nov.RCS JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-10 - 3
    26 nov.Kapelle JO13-2 - ST DZC '09/SKNWK JO13-11 - 4
    26 nov.RCS JO11-1 - Kapelle JO11-16 - 2
    26 nov.Kapelle JO11-3 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-25 - 2
  • Programma Thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    3 dec. 09:00Kapelle JO7-1 - Kloetinge JO7-2Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    3 dec. 09:00Kapelle JO13-1 - SVOD'22 JO13-1Sportpark Het Groene Woudveld 3
    3 dec. 09:00ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 - Kloetinge JO14-2Sportpark Het Groene Woudveld 1
    3 dec. 09:00Kapelle JO11-1 - Arnemuiden JO11-1Sportpark Het Groene Woudveld 2 B
    3 dec. 09:00Kapelle JO7-2 - Kapelle JO7-3Sportpark Het Groene Woudveld 4 A1
    3 dec. 09:00Kapelle JO12-2 - ODIO JO12-1JMSportpark Het Groene Woudveld 2 A
    3 dec. 09:40Kapelle JO7-1 - HKW'21 JO7-1Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    3 dec. 09:40Kapelle JO7-2 - Yerseke JO7-1Sportpark Het Groene Woudveld 4 A1
    3 dec. 09:40Kapelle JO7-3 - Luctor Heinkenszand JO7-2Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    3 dec. 10:15Kapelle JO9-2 - Zeelandia Middelburg JO9-4Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    3 dec. 10:15Kapelle JO10-1 - MOC'17 JO10-2Sportpark Het Groene Woudveld 4 A1
    3 dec. 10:30ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1 - Terneuzen JO15-1Sportpark Het Groene Woudveld 1
    3 dec. 10:30Kapelle JO8-1 - MOC'17 JO8-6Sportpark Het Groene Woudveld 2 B1
    3 dec. 10:30Kapelle JO12-1 - Zeelandia Middelburg JO12-2Sportpark Het Groene Woudveld 2 A
    3 dec. 10:30Kapelle JO17-1 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO17-1Sportpark Het Groene Woudveld 3
  • Programma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    03-12-2022Wemeldinge JO9-1 - Kapelle JO9-1Sportpark Boenze Boogerdveld 2 B2 - 2e veld
    03-12-2022Zeelandia Middelburg MO15-2 - Kapelle MO15-1Sportpark Veerse Poortveld 4
    03-12-2022Kapelle JO7-2 - Kapelle JO7-3Sportpark Het Groene Woudveld 4 A1
    03-12-2022Yerseke JO7-1 - Kapelle JO7-3Sportpark Het Groene Woudveld 4 A2
    03-12-2022Luctor Heinkenszand JO7-2 - Kapelle JO7-2Sportpark Het Groene Woudveld 4 A1
    03-12-2022Kloetinge JO10-3 - Kapelle JO10-3Sportpark Wesseloparkveld 1 A1
    03-12-2022SKNWK JO10-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO10-2Sportpark Het Springerveld 1 A2
    03-12-2022DwO'15 JO11-1JM - Kapelle JO11-3Sportpark De Fazantveld 2 A
    03-12-2022MOC'17 JO14-4 - Kapelle JO14-2Sportpark Rozenoordveld 3
    03-12-2022ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys JO13-1JM - Kapelle JO13-2Sportpark Wolfaartsdijkveld 2
    03-12-2022ST Apollo '69/DWO '15/HKW '21 JO15-1 - Kapelle JO 15-2Sportpark de Zuudoekveld 2
    03-12-2022Zeelandia Middelburg JO11-2 - Kapelle JO11-2Sportpark Veerse Poortveld 5 A
    03-12-2022ST Brouwerhaven/ZSC'62/FC de Westhoek VR1 - Kapelle VR1Sportpark Onder de Molenveld 1
    03-12-2022SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO16-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO16-1Sportpark sv Nieuwdorpveld 1
    03-12-2022SJO HSVC'20 JO19-1 - Kapelle JO19-1Sportpark SDO'63Sportpark SDO'63 veld 1 - 1