• Kapelle JO12-3

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 aug. 09:45Kapelle JO13-2 - MOC'17 JO13-2Sportpark Het Groene Woud
    29 aug. 09:45ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-2 - Unitas'30 JO14-4Sportpark Het Groene Woud
    29 aug. 09:45Kapelle MO15-1 - ST 's Heer Arendskerke/Patrijzen MO15-1Sportpark Het Groene Woud
    29 aug. 10:15ST Oostkapelle/Domburg JO13-1G - Kapelle JO13-3Sportpark Duinhelm
    29 aug. 11:00ST Aardenburg/Sluis MO13-1 - Kapelle MO13-1Sportpark Van Dongen
    29 aug. 11:15Kapelle JO13-1 - MOC'17 JO13-1Sportpark Het Groene Woud
    29 aug. 11:15ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 - MOC'17 JO14-2Sportpark Het Groene Woud
    29 aug. 11:15Kapelle MO13-2 - Krabbendijke MO13-1Sportpark Het Groene Woud
    29 aug. 11:30ST Apollo '69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO17-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-3Sportpark de Zuudoek
    29 aug. 12:15VCK 3 - Kapelle 4Sportpark De Stoofwei
    29 aug. 12:30VVR JO17-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-1Sportpark De Laguiten
    29 aug. 12:30RCS JO17-2 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-2Sportpark De Alblas
    29 aug. 12:45Kapelle JO19-1 - ST Hoedekenskerke/Kwadendamme/Apollo '69 JO19-1Sportpark Het Groene Woud
    29 aug. 13:00Serooskerke 3 - Kapelle 2Sportpark Noordhout
    29 aug. 14:30Kapelle - WemeldingeSportpark Het Groene Woud
    29 aug. 14:30Kapelle 5 - SSV'65 3Sportpark Het Groene Woud
    5 sep. 09:30's Heer Arendskerke MO13-1 - Kapelle MO13-2Sportpark 's Heer Arendskerke
    5 sep. 09:45ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1 - Tern.Boys JO15-3GSportpark Het Groene Woud
    5 sep. 09:45Kapelle MO13-1 - Terneuzen MO13-1Sportpark Het Groene Woud
    5 sep. 10:00Halsteren JO13-2 - Kapelle JO13-2Sportpark De Beek
    5 sep. 10:15Roosendaal JO13-1 - Kapelle JO13-1Sportpark Hulsdonk
    5 sep. 10:15Roosendaal JO14-2 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-2Sportpark Hulsdonk
    5 sep. 10:30DOSKO JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1Sportpark Meilust
    5 sep. 11:00ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-3 - Terneuzen JO17-2Sportpark Het Groene Woud
    5 sep. 11:00ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-1 - Lepelstraatse Boys JO17-1Sportpark Het Groene Woud
    5 sep. 11:30Kloetinge MO15-2 - Kapelle MO15-1Sportpark Wesselopark
    5 sep. 12:00VVC'68 VR1 - Kapelle VR1Sportpark De Beek
    5 sep. 12:45ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-2 - Walcheren JO17-3Sportpark Het Groene Woud
    5 sep. 12:45Kapelle JO19-2 - DwO'15 JO19-1Sportpark Het Groene Woud
    5 sep. 12:45GPC Vlissingen 4 - Kapelle 5Sportpark GPC
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd