• Kapelle JO14-1

  • ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bekenes, YordiTechnische stafTrainer
    Vreugdenhil, PeterOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bree, Ruben deTeamspeler
    Chamuleau, YouriTeamspeler
    Dorrepaal, JesperTeamspeler
    Glabbeek, Esli vanTeamspeler
    Poleij, DavyTeamspeler
    Riel, JesseTeamspeler
    Vreugdenhil, YouriTeamspeler
    Vroonland, DaanTeamspeler
    Welij, Dani vanTeamspeler
    Wisse, JortTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 10:30ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 - MOC'17 JO14-2Sportpark Zijpe
    11 feb. 09:45ST SPS/Smerdiek JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1Sportpark Haestinge
    25 feb. 10:30SJO BDC JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1Sportpark Volharding
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Roosendaal JO14-3 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-11 - 4
  • Poulestanden ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SPS/Smerdiek JO14-1440027101712
    2ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-14301231679
    3Kloetinge JO14-2420216976
    4Goes JO14-14103817-93
    5SJO Serooskerke/Veere JO14-14004325-220

    Poulestanden ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 ( 3e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-154103032713
    2Kloetinge JO14-25311168810
    3RCS JO14-1531187110
    4Goes JO14-1521268-27
    5De Noormannen JO14-141121314-14
    6Zeelandia Middelburg JO14-25113513-84
    7Yerseke JO14-141031016-63
    8Breskens JO14-1JM3003423-190

    Poulestanden ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 ( 2e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MOC'17 JO14-222007346
    2ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-111004133
    3ST SPS/Smerdiek JO14-111001013
    4Tholense Boys JO14-1201136-31
    5Roosendaal JO14-3201125-31
    6SJO BDC JO14-100000000
    7Krabbendijke JO14-1200213-20