• Kapelle JO13-3 - SKNWK JO13-1

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamKapelle JO13-3
    AccommodatienaamSportpark Het Groene Woud
    AdresVroonlandseweg 53
    Plaats4421BW KAPELLE
    Telefoonnummer0113-342247
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
    KlasseGroep 6
    WedstrijdtypeNederlandse bekercompetitie
    CompetitietypeB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
    CategorieB
    Aanvangstijd19:00:00
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer-
    Thuisteam-kleedkamer2
    Uitteam-kleedkamer7
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    J.C. (Jos) MinderhoudScheidsrechter
    J (Martijn) NeeleAssistent-scheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Kapelle JO13-3 - SKNWK JO13-116 sep. 20209 - 0
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamKapelle JO13-3SKNWK JO13-1
    Thuis gewonnen523
    Uit gewonnen918
    % gewonnen23%46%
    % thuis gewonnen16%52%
    % uit gewonnen31%40%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Neele, MartijnOverige stafTeammanager
    Roelands, QuintenTeamspeler
    Valk, Wilco deOverige stafTeammanager
  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Almekinders, RobOverige stafTeammanager
    Dreu, Dani deTeamspeler
    Elshout, JensTeamspeler
    Elshout, PatrickOverige stafTeammanager
    Koole, LukaTechnische stafTrainer
    Poleij, DavyTeamspeler
    Vroonland, TygoTeamspeler