Home
Vereniging
Vereniging
Over v.v. Kapelle
Vacatures
Nieuwsbrieven
Waar moet ik zijn?
Trainingsschema
Werkgroep Evenementen
Werkgroep Sponsoring
Werkgroep Jeugd
Informatie jeugd
Taken leider/trainer
Rode Draad
Spelregelbewijs
Verzorging
Pupil van de week uitleg
Werkgroep Senioren
Werkgroep Beheer
Werkgroep Kantine
Kledingbeleid
Bestuur en organisatie
ALV
Privacyverklaring
Teams
Senioren
Kapelle 1
Kapelle 2
Kapelle 3
Kapelle 4
Kapelle 5
Kapelle Veteranen 1
Kapelle Vrouwen 1
O19 t/m O15
JO19-1
JO17-1
MO17-1
JO16-1
JO16-2
JO15-1
JO15-2
MO15-1
O14 t/m O13
JO14-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
O12 t/m O11
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
Wedstrijd informatie
Programma Thuis
Programma Uit
Scheidsrechters
Uitslagen
Evenementen
Bingo & Frietjes
24 uurs toernooi
Familiedag, Save the date!
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Proeftraining?
Lid worden!
Contributie
Wijzigen of opzeggen
Sponsoring
Onze sponsors
Wedstrijdbalsponsor
Sponsor worden?
Vrienden van v.v. Kapelle
Apps
Voetbal.nl
Installeren
Privacy niveau
Teamindelingen
Wedstrijdzaken app
Installeren
Team bewerken
Wedstrijdformulier
Uitslagenformulier
Teamorganisatie
Contact
Contact
Contactgegevens
Home
Vereniging
+
Over v.v. Kapelle
+
Over v.v. Kapelle
Vacatures
Nieuwsbrieven
Waar moet ik zijn?
+
Waar moet ik zijn?
Trainingsschema
Werkgroep Evenementen
Werkgroep Sponsoring
Werkgroep Jeugd
+
Werkgroep Jeugd
Informatie jeugd
+
Taken leider/trainer
Rode Draad
Spelregelbewijs
Verzorging
Pupil van de week uitleg
Werkgroep Senioren
Werkgroep Beheer
Werkgroep Kantine
Kledingbeleid
Bestuur en organisatie
+
Bestuur en organisatie
ALV
Privacyverklaring
Teams
+
Senioren
+
Kapelle 1
Kapelle 2
Kapelle 3
Kapelle 4
Kapelle 5
Kapelle Veteranen 1
Kapelle Vrouwen 1
O19 t/m O15
+
JO19-1
JO17-1
MO17-1
JO16-1
JO16-2
JO15-1
JO15-2
MO15-1
O14 t/m O13
+
JO14-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
O12 t/m O11
+
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
Wedstrijd informatie
+
Programma Thuis
Programma Uit
Scheidsrechters
Uitslagen
Evenementen
+
Bingo & Frietjes
24 uurs toernooi
Familiedag, Save the date!
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Proeftraining?
Lid worden!
Contributie
Wijzigen of opzeggen
Sponsoring
+
Onze sponsors
Wedstrijdbalsponsor
Sponsor worden?
Vrienden van v.v. Kapelle
Apps
+
Voetbal.nl
+
Installeren
Privacy niveau
Teamindelingen
Wedstrijdzaken app
+
Installeren
Team bewerken
Wedstrijdformulier
Uitslagenformulier
Teamorganisatie
Contact
+
Contact
Contactgegevens
Programma Uit
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
22 mrt. 19:30
ST Nieuwdorp/Patrijzen 35+1 - Kapelle 35+1
Sportpark Patrijzen
23 mrt. 08:30
SSV'65 JO10-1JM - Kapelle JO10-1
Sportpark Het Schenge
23 mrt. 08:30
Zeelandia Middelburg JO9-6 - Kapelle JO9-1
Sportpark Veerse Poort
23 mrt. 09:00
Apollo'69 JO7-1JM - Kapelle JO7-2
Sportpark Het Groene Woud
23 mrt. 09:00
Zeelandia Middelb. JO12-3JM - Kapelle JO12-3
Sportpark Veerse Poort
23 mrt. 09:20
DwO'15 JO7-1 - Kapelle JO7-2
Sportpark Het Groene Woud
23 mrt. 10:00
Hansweertse Boys JO7-1 - Kapelle JO7-1
Sportpark De Kruse Mat
23 mrt. 10:00
NOAD'67 JO12-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO12-2
Sportpark vv NOAD '67
23 mrt. 10:30
Terneuzense Boys JO19-1 - Kapelle JO19-1
Zuidersportpark
23 mrt. 10:30
FC Dauwendaele JO9-1 - Kapelle JO9-2
Sportpark De Kruitmolen
23 mrt. 10:30
Zeelandia Middelburg JO11-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO11-1
Sportpark Veerse Poort
23 mrt. 11:00
Arnemuiden JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1
Sportpark ’t Hart Arnemuiden
23 mrt. 11:30
SSV'65 JO13-1 - Kapelle JO13-2
Sportpark Het Schenge
23 mrt. 12:00
VVC'68 VR1 - Kapelle VR1
Sportpark De Beek
23 mrt. 12:15
Vivoo JO17-1JM - Kapelle JO17-1
Sportpark aan de Veenbes
23 mrt. 12:30
Serooskerke 5 - Kapelle 5
Sportpark Noordhout
23 mrt. 12:30
RCS 4 - Kapelle 4
Sportpark De Alblas
23 mrt. 12:30
Heerjansdam JO16-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO16-1
Sportpark De Molenwei
23 mrt. 14:30
Kruiningen 1 - Kapelle 1
Sportpark De Kruse Mat
23 mrt. 14:30
Roosendaal MO17-1 - Kapelle MO17-1
Sportpark Hulsdonk
28 mrt. 19:00
ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO11-1JM - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO11-1
Sportpark Het Groene Woud
30 mrt. 10:30
De Noormannen JO15-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1
Sportpark de Prelaat