• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mrt.Kruiningen 1 - Kapelle 11 - 4
    23 mrt.Kapelle 3 - SSV'65 32 - 1
    23 mrt.RCS 4 - Kapelle 43 - 5
    23 mrt.Serooskerke 5 - Kapelle 54 - 1
    23 mrt.Terneuzense Boys JO19-1 - Kapelle JO19-11 - 0
    23 mrt.Vivoo JO17-1JM - Kapelle JO17-14 - 3
    23 mrt.Heerjansdam JO16-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO16-13 - 0
    23 mrt.ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1 - SJO WZV United JO15-13 - 4
    23 mrt.Arnemuiden JO14-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-11 - 1
    23 mrt.Kapelle JO13-1 - Kloetinge JO13-21 - 1
    23 mrt.SSV'65 JO13-1 - Kapelle JO13-28 - 1
    23 mrt.Kapelle JO12-1 - SC Gastel JO12-12 - 3
    23 mrt.Zeelandia Middelb. JO12-3JM - Kapelle JO12-34 - 2
    23 mrt.Zeelandia Middelburg JO11-1 - Kapelle JO11-12 - 1
    23 mrt.Kapelle JO11-2 - Yerseke JO11-210 - 1
  • Programma Thuis

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    20 apr. 08:30Kapelle JO10-1 - VCK JO10-2Sportpark Het Groene Woudveld 2 A2
    20 apr. 08:30Kapelle JO9-1 - Kruiningen JO9-1Sportpark Het Groene Woudveld 3 B1
    20 apr. 08:30Kapelle JO8-3 - SVOD'22 JO8-2JMSportpark Het Groene Woudveld 3 A1
    20 apr. 09:15Kapelle JO7-3 - Breskens JO7-1Sportpark Baersandeveld 1 A1a
    20 apr. 09:30Kapelle JO7-2 - Wolfaartsdijk JO7-1JMSportpark Colijnsplaatse Boysveld 1 A1a
    20 apr. 09:30Kapelle JO12-1 - SJO Serooskerke/Veere JO12-1Sportpark Het Groene Woudveld 3 A
    20 apr. 09:45Kapelle JO12-2 - De Markiezaten JO12-1Sportpark Het Groene Woudveld 1 A
    20 apr. 09:55Kapelle JO7-3 - SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-1JMSportpark Baersandeveld 1 A1a
    20 apr. 10:10Kapelle JO7-2 - Hansweertse Boys JO7-2JMSportpark Colijnsplaatse Boysveld 1 A1a
    20 apr. 10:10Kapelle JO7-1 - DwO'15 JO7-1Sportpark De Fazantveld 2 A1b
    20 apr. 10:45Kapelle JO16-2 - Roosendaal JO16-3Sportpark Het Groene Woudveld 2
    20 apr. 11:00Kapelle MO17-1 - BSC MO17-1Sportpark Het Groene Woudveld 3
    20 apr. 12:45Kapelle JO19-1 - SVOD'22 JO19-1Sportpark Het Groene Woudveld 3
    20 apr. 12:45ST Kapelle/Hansweertse Boys JO16-1 - DIA JO16-1Sportpark Het Groene Woudveld 2
    20 apr. 14:30Kapelle 1 - MZVC 1Sportpark Het Groene Woudveld 1
    20 apr. 14:30Kapelle 5 - SVOD'22 4Sportpark Het Groene Woudveld 2
    20 apr. 14:30Kapelle 4 - Kloetinge 8Sportpark Het Groene Woudveld 3
  • Programma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    20-04-2024Kloetinge JO12-4 - Kapelle JO12-3Sportpark Wesseloparkveld 2 B
    20-04-2024Kloetinge JO9-3 - Kapelle JO9-2Sportpark Wesseloparkveld 2 A2
    20-04-2024Tholense Boys MO13-1 - Kapelle MO13-1Sportpark De Bentveld 1
    20-04-2024Kloetinge JO7-1 - Kapelle JO7-1Sportpark De Fazantveld 2 A1a
    20-04-2024Hansweertse Boys JO7-1 - Kapelle JO7-3Sportpark Baersandeveld 1 A1a
    20-04-2024Colijnsplaatse Boys JO7-1 - Kapelle JO7-2Sportpark Colijnsplaatse Boysveld 1 A1a
    20-04-2024MZC'11 JO7-1 - Kapelle JO7-1Sportpark De Fazantveld 2 A1b
    20-04-2024ST Stavenisse/Smerdiek JO13-1 - Kapelle JO13-2Sportpark SC Stavenisseveld 1
    20-04-2024MZC'11 JO11-5 - Kapelle JO11-1Sportpark Den Hogen Blokveld 5 B
    20-04-2024ST Brouwerhaven/ZSC'62 VR1 - Kapelle VR1Sportpark Onder de Molenveld 1
    20-04-2024Wolfaartsdijk JO10-1JM - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO10-2Sportpark Wolfaartsdijkveld 1 A1
    20-04-2024ST HVV'24/Graauw JO13-1 - Kapelle JO13-1Sportpark HVV'24veld 3
    20-04-2024SC Welberg JO17-1 - Kapelle JO17-1Sportpark 't Zandbaantjeveld 2 - natuurgras
    20-04-2024Zaamslag 2 - Kapelle 2Sportpark 't Durpveld 1
    20-04-2024Krabbendijke 3 - Kapelle 3Sportpark Krabbendijkeveld 2
    26-04-2024Goes 35+1 - Kapelle 35+1Sportpark Het SchengeVeld 1 Goes
    03-05-2024Nieuwland 35+1 - Kapelle 35+1Sportpark Nieuwlandveld 1